In English

  Play Station 3 Slim (want one!)

  Ok, here is the deal. With announcing of new PS3 Slim and lowering price in US to 299$ i decided to get one from US. However our family budget is not expandable anymore due to finishing our house (furniture, building materials, paint, own, washing machine, endless list at all) I started little campaign to rise funds for PS3 (Slim). Now, if You find this blog and my job putted in editing it somehow usefull/etertaining/funny – please make little donation with the button at the right side of the post. PayPal will care of the rest. If You read this from RSS here is screen shot:

  ps3 banner

  Any amount of cache will be very very appreciated and person will be put on the hall of fame (or not if declined).

  Polska wersja.

  Wczoraj oficjalnie potwierdzono PS3 Slim wydanie PS3 Slim oraz obniżenie cen do 299$ za sztukę (299 euro w Europie lub około 1350 zł w Polsce – bogaci jesteśmy :/). Z tego powodu postanowiłem w końcu dopiąć celu posiadania tej konsoli. Aktualnie jednak nasz budżet domowy jest tak napięty, że więcej się już nie da. Tak to już jest jak się wykańcza dom. Niestety konsola nie ma posiada argumentów, że jest absolutnie niezbędna w nowym miejscu :) Dlatego też rozpocząłem zbieranie drobnych dotacji na ten cel. Jak widzisz w tym poście i w sidebarze obok (obrazek powyżej jeśli czytasz przez RSS) jest przycisk i pasek postępu. Jeśli zatem wpadłeś tu z wyszukiwarek lub jesteś stałym czytelnikiem i co więcej uznałeś tego bloga za przydatny/pomocny/zabawny lub nawet przydał Ci się do rozwiązania jakiegoś problemu lub dzięki informacjom tutaj zgromadzonym zarobiłeś mnóstwo kasy ;) – proszę przekaż dowolny datek mój szczytny cel :) Płatności realizowane są za pomocą PayPala.

  Każdy kto przekaże dowolną kwotę zasłuży na moją dozgonną wdzięczność oraz zostanie wpisany w Hall of Fame (chyba że nie będzie chciał)

  Related Posts with Thumbnails

  © odwiedź stronę http://maciejewski.org po więcej fajnych postów!

  Comments

  1. alez desperacja :-D do konca roku masz czas, wtedy dopiero Last Guardian, God of War 3 i jeszcze kilka mustów :-)

  2. Nie desperacja tylko przyspieszenie tego co nieuniknione ;) Pozatym oszczędniejsza i mniejsza konsola bardziej mi pasują niż ta Twoja duża czarnula :) (bez Linuxa się obejdę).

  3. Port NetBSD/playstation2 jak mówi strona http://www.netbsd.org/ports/playstation2/ „This port is mostly dead, since newer NetBSD versions require a gcc 4.x based toolchain, and the original modifications done for the playstation 2 have never been integrated into gcc nor binutils mainline.” jest martwy więc NetBSD/playstation3 bym się nie spodziewał zbyt szybko. Pozatym na konsoli się gra a nie serfuje w Necie (bo po co innego ten Linux?) zresztą jak znam zycie, tydzień po premierze już będzie na hack na to :)

  4. jak juz pisalem wyzej, obstawiam ze tydzien po wydaniu slima ktos linuxa odpali, tylko po co? Jedyne co mi do glowy przychodzi to folding.

  CommentLuv badge

  Add your widget here