Fun

  Kary za satanizm muzyczny

  Nie wiem czy śmiać się czy płakać, sami przeczytajcie. A poniżej sami oceńcie jakie to szatany ;)

  Related Posts with Thumbnails

  Share article:

  Permalink:

  Comments

  1. Tej a może ukarać największą sektę na świecie czyli katoli za nawoływanie co niedzielę do kanibalizmu i stosowania wampirycznych praktyk typu jedzenie ciała i picie krwi?

   Ehhhh, aż się prosi o zrobienie w Polce odpowiednika norweskiego Black Circle ]:->

  2. „…Kolejną głośną i szeroko komentowaną w mediach była działalność założonego przez Euronymousa na początku lat 90. XX w. stowarzyszenia Black Circle. Stowarzyszenie to dzieliło się na dwie części: Inner Circle stanowiło 12 osób, m.in. muzycy Mayhem, Burzum, Darkthrone, Emperor. Druga część nazywała się The Outher Circle i stanowili ją fani wyżej wymienionych zespołów. Organizacja wypowiedziała wojnę wtórnej (ich zdaniem) deathmetalowej scenie i grupom z nią związanym. Wielu muzyków zaczęło otrzymywać listy z pogróżkami, a podczas trasy koncertowej Deicide i Paradise Lost po Norwegii autobus z muzykami został zaatakowany przez członków The Outher Circle. Kolejny incydent związany był z wokalistą grupy Therion. 16–letnia Suuvi Prurunen za namową Varga Vikernesa podłożyła ogień pod drzwi domu muzyka. Wkrótce po tym wydarzeniu dziewczyna znalazła się w szpitalu psychiatrycznym. W czasie krótkiej działalności Black Circle za sprawą tej organizacji w Norwegii spłonęło trzynaście kościołów (nieoficjalne dane mówią o znacznie większej liczbie). Kresem istnienia stowarzyszenia stała się śmierć jego inicjatora – Euronymousa, który został zamordowany w brutalny sposób przez Varga Vikernesa, skazanego późnej na 21 lat pozbawienia wolności, najwyższą karę, jaką przewiduje norweskie prawo. Po aresztwoaniu Vikernesa w Norwegii nasiliło się zjawisko podpalania kościołów, o co posądza się fanów skupionych wokół aresztowanego muzyka…”

   cytat z Wikipedii

  3. A tak w ogóle to działania tego kolesia są chyba sprzeczne z Konstytucją RP.

   Wybrane artykuły Konstytucji RP.

   Art. 53.
   1. Każdemu zapewnia się wolność sumienia i religii.
   2. Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują.

   CZYLI RÓWNIEŻ SATANIZMU

   Art. 54.
   1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
   2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

   CZYLI RÓWNIEŻ POGLĄDÓW RELIGIJNYCH. ZAKAZY KONCERTÓW TO CHYBA JEST CENZURA PREWENCYJNA?

   Art. 73.
   Każdemu zapewnia się wolność twórczości artystycznej, badań naukowych oraz ogłaszania ich wyników, wolność nauczania, a także wolność korzystania z dóbr kultury.

   CZYLI ZESPOŁY MOGĄ ŚPIEWAĆ O CZYM IM SIĘ ŻYWNIE PODOBA.

  CommentLuv badge

  Add your widget here