Ogólne

  Nowe samochody policji

  Porządkując zdjęcia w telefonie natrafiłem na fotkę nowych samochodów policyjnych, która zapodziała mi się i nie została wykorzystana na blogu – więc naprawiam zaległość ;). Różnią się one znacząco kolorem od obecnie spotykanych samochodów na drogach. Póki co ja żadnego na drodze nie spotkałem tylko tego jednego na lawecie podążającego na jakiś przegląd albo usprawnienia. Za nie długi czas wszystkie będą w tym kolorze – Unia wymaga. Przyda Wam się to zdjęcie, kiedy w końcu zobaczycie „srebrną strzałę”, żeby nie pomylić z innymi służbami (Krystyna z gazowni(?)) i zdjąć nogę z gazu :)

  Nowa Policja

  PS. Przy okazji przerzucania zdjęcia przez irdę w ubuntu, okazało się, że na razie to jedyna rzecz, której nie idzie wyklikać i trzeba posiłkować się konsolą, szkoda. A tak poza tym idealny system klikadełkowy na biurko :)

  Related Posts with Thumbnails

  Share article:

  Permalink:

  Comments

  1. hahaha a ja obok nich przejeżdżałem :) nawet fajnie wyglądają tylko po co wydawać kasę na przemalowanie? no ale cóż jak jeden z kolegów powiedział „unia unia kup se kunia”

  2. Pedały zawsze zostaną pedałami, bez względu na to czy w niebieskim czy srebrnym dyliżansie :-)

  3. Bardzo mi się podobają nowe wozy policyjne. Podoba mi sie wygląd, marki, a nie tak jak te stare wozy policyjne (polonezy, seiczento)

  4. Zawsze i wszędzie policja jebana będzie jesteś w błędzie jeśli myślisz inaczej pała to pała raczej

  CommentLuv badge

  Add your widget here