Family / Rodzina

  Admin na Wakacjach!

  Witajcie po przerwie! Jak widać udało mi się uciec na urlop na dwa tygodnie i kompletnie zapomnieć o komputerze ;) No nie do końca w prawdzie ponieważ komórka z midpssh, operamini, jmirc i aplikacją do banku w razie nagłego wypadku dają możliwość ingerencji. Nie jest to może zbyt wygodne (zwłaszcza midpssh i skomplikowane wyrażenia) ale lepsze to niż nic. Uzbierało się więc kilka rzeczy godnych odnotowania.

  1. Urlop wakacyjno – budowlany – Pierwszy tydzień byliśmy w Mielnie u kuzynostwa. Mi jako osobie która nie lubi się opalać i opalenizna nie trzyma się na mnie zbyt długo udało się jednak złapać trochę słońca i o dziwno do dzisiaj widać efekty :) Żonka ze względu na ciążę zrezygnowała z kąpieli zarówno morskich jak i słonecznych i miło spędzała czas pod baldachimem na plaży. Z 7 dni nad morzem 5 dni mieliśmy idealną pogodę, w ostatnie dni lało cały dzień – taki urok polskiego morza. Wyjazd bardo udany. Jakaś fotkę wrzucę wieczorem lub jutro.  2. Drugi tydzień urlopu przeznaczyliśmy na remont naszego domku. Podsumowując co mamy zrobione do teraz – centralne ogrzewanie, woda i kanalizacja na wszystkich kondygnacjach, prąd, nasz układ pomieszczeń (stary wyburzony, nowy postawiony z siporexu). Teraz jesteśmy na etapie układania płyt nida-gips.

  3. W międzyczasie między docinaniem płyt i mieszaniem zaprawy mieliśmy małe spotkanie rodzinne z okazji moich urodzin. (12.07.07)

  4. 13.07.07 – pojechaliśmy do stolicy na ślub kuzyna, który odbywał się dokładnie rok, miesiąc i dwa dni po naszym :) Przy okazji prawie załatwiliśmy wózek dla bąbla, niestety prawie robi wielką różnicę i wróciliśmy bez wózka (z powodów bankowo – kartowych) :( Na szczęście sklep jest wyrozumiały i zgodził się poczekać aż wymienimy kartę na jakąś normalną VISE.

  A teraz jest wtorek a ja od wczoraj nie uporałem się z przeczytaniem wszystkich newsów w google reader, załataniem bugów w apache i clamie i ogólnie odświerzeniu systemów po dwu tygodniowym ich opuszczeniu. Wracam więc do mojego czarnego terminala – /home sweet /home ;)

  Related Posts with Thumbnails

  Share article:

  Permalink:

  Comments

  CommentLuv badge

  Add your widget here