Wordpress

  Zmiana „You might also like:” w LinkWithin.

  LinkWithin to plugin do wordpressa, który w ładny sposób pokazuje/sugeruje które posty są podobne do tego który właśnie czytasz i robi odnośniki wraz z miniaturką.

  linkwithin

  Co ciekawe, nie ma go w normalnej „dystrybucji” w katalogu pluginów do wordpress’a, a zainstalować go na swojej stronie można tylko za pomocą witryny LinkWithin.com.

  linkwithin-wp

  Instalacja jest dosyć prosta, wpisujemy URL naszej strony, e-mail, ilość sugerowanych postów – klik i gotowe. Instalacja w WordPressie także standardowo. Problem zaczyna się kiedy chcemy zmienić defaultowy lead z „You might also like:” na coś innego. W opcjach nie ma takiej możliwości, grepowanie po tym wyrażeniu w php także nie przynosi rezultatu. Brzydki hack i schemat działania możecie zobaczyć tu (mi on nie zadziałał).

  Okazuje się jednak, że taka możliwość istnieje i jest dość prosta do wykonania, na razie jednak nigdzie nie udokumentowana. Wystarczy dodać do pliku header.php naszego motywu linijkę

  <script>linkwithin_text=’Twój text:'</script>

  i po zapisaniu zmian mamy własny text przed polecanymi postami :) Enjoy!


  Related Posts with Thumbnails

  © odwiedź stronę http://maciejewski.org po więcej fajnych postów!

  Comments

  1. Witam, przypadkowo tu trafiłam szukając czegoś innego, ale ponieważ rozwiązałam opisany problem inaczej nieco, to sie podzielę swoim sposobem. Może koledze pomoże.
   Dodałam w nagłówku szablonu (header.php) pod koniec HEAD taki oto zapis:

   linkwithin_text=’Podobne tematy:’
   Polecam :)

  2. Jeszcze raz, kod z pominięciem nawiasów. Może teraz sie wyświetli. (
   linkwithin_text=’Podobne tematy:’ )

  CommentLuv badge

  Add your widget here