Job / Praca

  Gorąco!

  Tak, nic odkrywczego pewnie codziennie doświadczacie tych temperatur. Gorzej jeśli sprzęty ich doświadczają. Pierwszy niepokojący sygnał to temperatura w serwerze do backupu, a dokładnie temperatura pomiędzy dyskami. Aż się skala skończyła.

  Po przeskalowaniu wykres się mieści, jednak jest to 7 stopni więcej niż średnio, i niestety przez najbliższe 2 tygodnie będzie pewnie powoli wzrastał.

  Oczywiście serwery znajdują się w pomieszczeniach klimatyzowanych, klima jednak osiągneła kres swoich możliwości słuchając wycia wiatraków w serwerze IBM, zauważalnie głośniej i z większą częstotliwością.

  Na koniec jeszcze rzut oka na ILO od Prolianta, też niezbyt dobrze, dzisiaj rano chłodzenie chodziło na 79% swojej mocy, wczoraj w południe było to 89%.

  Temperatury wyglądają następująco, twardy zawodnik nie biorąc pod uwagę temp. otoczenia :)

  Na koniec jeszcze ciekawostka, nie mam zdjęcia chociaż pewnie nie będzie trudno dzisiaj taki efekt osiągnąć, termometr w samochodzie zrobił się cały czarny. Po krótkiej jeździe i wychłodzeniu samochodu najwyższa zarejestrowana temperatura wyniosła 75 stopni!  Related Posts with Thumbnails

  © odwiedź stronę http://maciejewski.org po więcej fajnych postów!

  CommentLuv badge

  Add your widget here