Fun

  Jak otworzyć pudełko z Office 2007

  Publikując wpis odnośnie instalacji Office 2007 jako upgrade’u do Works 8 nie myślałem, że będzie on tak inspirujący :) Ale od początku, przeglądając statystyki analyticsa natrafiłem na takie oto fragmenty:

  analytics office

  WTF? Faktycznie pudełko jest dosyć magiczne, ale żeby szukać pomocy w Internecie jak je otworzyć? Ale czego się nie robi dla swoich czytelników (a raczej czytelniczek o kolorze włosów wiadomym, które zakupiły Office w promocji za 199 zł ;). Przedstawiam zatem obrazkowy tutorial jak otworzyć to pudełko :)


  1. Nowiutkie pudełko z Office 2007 – tu nie ma żadnej trudności :)

  office tutorial 0

  2. Na przedniej ściance jest czerwona strzałeczka (obok na przezroczystej ściance instrukcja odnośnie tej strzałeczki – bardzo trudno ją zauważyć, ale poszukajcie dobrze ;) Podważamy lekko aby móc złapać – nie strzałeczka nie jest przyklejona, tylko instrukcja!

  office tutorial 2

  3. Bardzo ważny moment! Chwytamy dokładnie tak jak na zdjęciu – kciukiem i palcem wskazującym – inaczej się nie otworzy! Nie wolno także zębami!

  office tutorial 3

  4. Ciągniemy, aż folijka całkowicie odlepi się od ściany przedniej i będzie prostopadła do dłuższej krawędzi pudełka… eee, po prostu ją odlepcie.

  office tutorial 4

  5. Połowa za nami! YeeeY! Studiujemy pudełko i znajdujemy drugą czerwoną tasiemkę (hint: u góry po prawej patrząc od przodu pudełka)

  office tutorial 5

  6. Chwytamy analogicznie jak tasiemkę w punkcie 3!

  office tutorial 6

  7. Delikatnie ciągniemy, a magiczne pudełko otwiera się na zawiasie na dole. Zawias? Jaki zawias? Ha! Pomysłowe nie ? :) Drugą ręką trzymamy pozostałą część pudełka (nie za mocno bo się nie otworzy!)

  office tutorial 7

  8. Finalnie efekt jest taki (hurrrrraaa ! jest płyta!)

  office tutorial 8

  BONUS! pudełko otwarte – dodatkowe dwa zdjęcia jak się wyjmuje płytę!

  9. Naciskamy na środek i delikatnie ciągniemy za krawędź. DE-LI-KAT-NIE! Żeby nie było TRACH.

  office tutorial 9

  10. I nareszcie jest ! Można już włożyć do czytnika i zainstalować, ale zaraz poprzednia wersja, albo works! Jak otworzyć pudełko z Works… OMG….

  office tutorial 10

  Celowo na foto-relacji pominąłem fragment z odszukaniem numeru seryjnego, jeśli teraz w słowach które kierują tu Internautów(tki) znajdę „Gdzie jest numer licencji w pudełku Office 2007” oficjalnie banuję ten adres! ;)

  Related Posts with Thumbnails

  Share article:

  Permalink:

  Comments

  1. No tak – ale to jest tutorial do Office 2007 Standard. Nie opisales jeszcze jak otworzyć pudełko do Office 2007 Professional! ;)

  2. A mógłbyś zamieścić tutorial, jak otworzyć pudełko z Windowsem Vistą? A kod licencyjny jest chyba na tej naklejce u góry opakowania

  3. Ja mam dla użytkowników domowych i jak tylko wyjąłem z folii, to popchnąlem obok certifikatu (tam gdzie miala byc „druga czerwona tasiemka , której nie ma) i już.

  CommentLuv badge

  Add your widget here