Gry/Games

  Haunting Ground

  A to Ci dopiero. Moje imieniny w pracy 24 sierpnia upłynęły na pałaszowaniu ciastek na niezbyt estetycznej zastawie
  dsc00260.JPG

  (całe szczęście mieliśmy talerzyki pod filiżanki i nie trzeba było jeść na oderwanym papierze ;), a dzisiaj jak się okazało z powodu spóźnionego kuriera przyjechała malutka paczka for mua :) A w niej:


  Haunting Ground small

  Gra na PS2 – Haunting Ground !

  Idealnie trafiony prezent, ponieważ uwielbiam grać, i uwielbiam się przy tym bać a Haunting Ground to właśnie survival horror. Poza tym akurat w kolekcji tego tytułu nie mam, co więcej nawet o nim nie słyszałem. Po prostu wyśmienicie :> Dodatkowo w recenzji na gry-online.pl jest taki oto fragment:

  „Gra bardzo sugestywnie pozwala odczuć użytkownikowi stan umysłu, jaki posiada Fiona odkrywając tajemnice zamku. Twórcy gry stworzyli specjalny system, który zmienia sposób prezentacji rozgrywki wraz ze wzrostem poziomu przerażenia naszej podopiecznej. Drgania pada zależą od rytmu bicia serca Fiony. Trudniej sterować naszą postacią, gdy znajduje się w stanie panicznego strachu. Wówczas potrafi potykać się i popełniać najróżniejsze błędy. Dodatkowo każdy typ lęku jest inaczej odzwierciedlany na ekranie. Obraz potrafi się rozmywać, a nawet zmienić kolorową grafikę w surowe czarno-białe barwy, kiedy nie jesteśmy w stanie wydostać się z potrzasku. Fiona potrafi także wpaść w stan totalnej paniki, a nawet stracić przytomność. Cała oprawa powraca do normalnego stanu wraz z unikaniem niebezpieczeństwa.”

  Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jak to faktycznie działa! Oj długi dzisiaj będzie ten dzień… ;)

  Related Posts with Thumbnails

  Share article:

  Permalink:

  Comments

  1. Ajajaj – no to WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) :) :) Ciacha wygladają smakowicie – ale ten survival jeszcze bardziej apetycznie. Jak już będziesz po pierwszym giercowaniu napisz jaki ma klimacik.

  2. Dzięki, dzięki! Została jedna „wstydliwka” więc zapraszam, chociaż może być trochę niejadalna (5 dni). Co do gierki to oczywiście poinformuję ile razy mną wstrząśnie (vide Silent Hill brrr) :)

  CommentLuv badge

  Add your widget here