Fun

  Najbrudniejszy komputer!

  Właśnie dostaliśmy komputer od klienta (firma zajmująca się skupem złomu), który nagle przestał działać – zobaczcie dlaczego :)

  Zbliżenie

  Related Posts with Thumbnails

  Share article:

  Permalink:

  Comments

  1. Zdjęcie jest po kliknięciu na „Zbliżenie” (z telefonu ale jakość niezła), a co do finału to nie mamy odkurzacza ale długi korytarz zapewnia niezły przeciąg ;)

  2. Gratuluje inteligencji i robienia tego w zamknietym pomieszczeniu.

   btw: o odkurzaczach slyszeliscie?

  3. Gratuluje umiejętności czytania bałwanie z neostradą, który boi się wpisać nicka lub imienia. Swoje kompleksy idź leczyć gdzie indziej.

  4. Spokojnie, w sumie mi to az tak bardzo nie robi, ale sadze, ze to nie wypada obrazac czytelnikow swojego bloga i wyladowywac swojej flustracji na nich.

   Moze skoro osoby majace inne zdanie niz ty, powoduja w tobie tyle agresji, to powinines odpuscic sobie blogowanie, albo wylaczyc opcje komentowania na swoim blogu?

  5. Nikt tu nie jest sfrustrowany, a osoby mające inne zdanie są bardzo mile widziane jeśli tylko potrafią napisać coś w konstruktywny sposób. Z mojej strony EOT, miłego czytania.

  6. You’re making a lot of great points during this blog post however it is very hard in my opinion to concentrate on this article on the complicated page design.

  CommentLuv badge

  Add your widget here