Job / Praca

  Gorąco!

  Tak, nic odkrywczego pewnie codziennie doświadczacie tych temperatur. Gorzej jeśli sprzęty ich doświadczają. Pierwszy niepokojący sygnał to temperatura w serwerze do backupu, a dokładnie temperatura pomiędzy dyskami. Aż się skala skończyła.

  Po przeskalowaniu wykres się mieści, jednak jest to 7 stopni więcej niż średnio, i niestety przez najbliższe 2 tygodnie będzie pewnie powoli wzrastał.

  Oczywiście serwery znajdują się w pomieszczeniach klimatyzowanych, klima jednak osiągneła kres swoich możliwości słuchając wycia wiatraków w serwerze IBM, zauważalnie głośniej i z większą częstotliwością.

  Na koniec jeszcze rzut oka na ILO od Prolianta, też niezbyt dobrze, dzisiaj rano chłodzenie chodziło na 79% swojej mocy, wczoraj w południe było to 89%.

  Temperatury wyglądają następująco, twardy zawodnik nie biorąc pod uwagę temp. otoczenia :)

  Na koniec jeszcze ciekawostka, nie mam zdjęcia chociaż pewnie nie będzie trudno dzisiaj taki efekt osiągnąć, termometr w samochodzie zrobił się cały czarny. Po krótkiej jeździe i wychłodzeniu samochodu najwyższa zarejestrowana temperatura wyniosła 75 stopni!  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
  VN:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  Related Posts with Thumbnails

  © odwiedź stronę http://maciejewski.org po więcej fajnych postów!

  CommentLuv badge
  Add your widget here
  %d bloggers like this: