Fun

  Najbrudniejszy komputer!

  Właśnie dostaliśmy komputer od klienta (firma zajmująca się skupem złomu), który nagle przestał działać – zobaczcie dlaczego :)

  Zbliżenie

  Related Posts with Thumbnails

  Comments

  1. Zdjęcie jest po kliknięciu na „Zbliżenie” (z telefonu ale jakość niezła), a co do finału to nie mamy odkurzacza ale długi korytarz zapewnia niezły przeciąg ;)

  2. Gratuluje inteligencji i robienia tego w zamknietym pomieszczeniu.

   btw: o odkurzaczach slyszeliscie?

  3. Gratuluje umiejętności czytania bałwanie z neostradą, który boi się wpisać nicka lub imienia. Swoje kompleksy idź leczyć gdzie indziej.

  4. Spokojnie, w sumie mi to az tak bardzo nie robi, ale sadze, ze to nie wypada obrazac czytelnikow swojego bloga i wyladowywac swojej flustracji na nich.

   Moze skoro osoby majace inne zdanie niz ty, powoduja w tobie tyle agresji, to powinines odpuscic sobie blogowanie, albo wylaczyc opcje komentowania na swoim blogu?

  5. Nikt tu nie jest sfrustrowany, a osoby mające inne zdanie są bardzo mile widziane jeśli tylko potrafią napisać coś w konstruktywny sposób. Z mojej strony EOT, miłego czytania.

  6. You’re making a lot of great points during this blog post however it is very hard in my opinion to concentrate on this article on the complicated page design.

  Leave a Reply

  Add your widget here
  %d bloggers like this: